František Emler
Akt v interiéru
Id: 265015
olej/karton, rozměr 16 x 34,5 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 1674x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč