František Emler
Kytice
Id: 1620
olej/karton, rozměr 69,5 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 53, zaskleno, prasklé sklo, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2106x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
3 600 Kč