František Emler
Novoroční přání
Id: 84601
olej/sololit, rozměr 53,5 x 30,5 cm, signováno uprostřed, datováno 1978, lokálně otřená malba, autorsky olištováno, původní stav
zobrazeno: 2180x
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 511 Kč