František Emler
Nad vesničkou
Id: 66901
tempera/karton, rozměr 20 x 60 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2080x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 100 Kč