Čas na serveru 01:59:34

František Emler
Norští rybáři

Id: 510911

Norští rybáři

  •  / Norští rybáři / František Emler

olej/sololit, rozměr 16,5 x 43 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 575x

Vyvolávací cena:

6 000