František Emler
Rybník před vesnicí
Id: 1502901
tempera/karton, rozměr 34 x 84 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2675x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 000 Kč