František Emler
Vesnice u rybníka
Id: 54202
tempera/karton, rozměr 13,5 x 38 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 1874x
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 200 Kč