František Emler
Vesnička s kostelíkem
Id: 319318
olej/lepenka, rozměr 23 x 28 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 1736x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
8 166 Kč