František Emler
Zátiší
Id: 85511
olej/plátno/karton, rozměr 31 x 52 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně razítko z výstavy v Topičově salonu
zobrazeno: 2302x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 200 Kč