František Foltýn
Abstraktní kompozice
Id: 230402
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 7191x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
220 000 Kč
Příhozy: 118