František Foltýn
Abstraktní kompozice
Id: 401303
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 54 x 38 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1411x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
41 000 Kč