František Foltýn
Čertovka
Id: 263603
olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, značně poškozená malba, nerámováno, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 9443x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
132 000 Kč
Příhozy: 120