František Foltýn
Kompozice
Id: 265201
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 21 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno oděrky na rámu
zobrazeno: 2894x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
57 000 Kč
Příhozy: 70