František Foltýn
Kompozice
Id: 279204
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 26 x 39 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původem ze sbírky Milana Heidenreicha
zobrazeno: 4815x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
57 000 Kč