František Foltýn
Konvolut tří kusů
Id: 210216
1) kresba tužkou/papír, rozměr listu 10 x 10 cm, značeno vpravo dole; 2) kresba tuží/papír, rozměr listu cca 26 x 23 cm, list značený a datovaný na zadní straně; 3) kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr cca 28 x 23 cm, značeno a datováno na zadní straně; vše zaskleno, oděrky na rámech, po
zobrazeno: 3259x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 500 Kč