František Foltýn
Krajina
Id: 55501
olej/plátno, rozměr 54 x 72 cm, nesignováno, obraz ve velmi dobrém původním stavu, oděrky na rámu, přiložen posudek Doc. PhDr. Tomáše Vlčka, CSc.
zobrazeno: 4409x
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
42 600 Kč