František Foltýn
Podkarpatská Rus
Id: 137901
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 22 s dedikací, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc., přiložen písemný posudek Prof. PhDr. Tomáše Vlčka, CSc.
zobrazeno: 11258x
Vyvolávací cena:
70 000 Kč
225 000 Kč
Příhozy: 48