František Foltýn
Před chalupou
Id: 224014
olej/plátno, rozměr 27 x 33 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 3021x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
10 500 Kč