František Foltýn
Sobůlky
Id: 22301
nesignováno, olej/plátno, rozměr 66 x 81 cm, na zadní straně popis: vzadu vpravo nahoře "z cyklu/morava/(Slov.)", vlevo nahoře "Foltýn B. 1941/(Sobůlky)", přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jaromíra Zeminy, obraz i rám v původním dobrém stavu
zobrazeno: 10864x
Vyvolávací cena:
44 000 Kč
44 000 Kč
3.3.2016, 21:09:00
3.3.2016 | 19:30 | 44 000 Kč |