František Foltýn
Vesnická stavení
Id: 387902
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 742x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč