František Foltýn
Vlčí máky
Id: 356401
olej/plátno, rozměr 59 x 30 cm, signováno vlevo dole, v minulosti odborně čištěno, původní rámování, jedná se o ojedinělé velmi rané autorovo dílo, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1268x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
34 000 Kč