František Foltýn
Z venkova
Id: 377501
olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, značeno vlevo dole, obraz v ploše lokálně poškozen, nerámováno
zobrazeno: 2376x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 58