František Gross
Figura
Id: 1238
kresba/papír, rozměr ve výřezu 29 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, paspartováno, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 3188x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč