František Gross
Hlava
Id: 429003
monotyp/papír, rozměr ve výřezu 17 x 13,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 606x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 500 Kč
19.6.2023, 20:59:00
19.6.2023 | 18:41 | 3 500 Kč |