František Gross
Hrozba (Strašák)
Id: 415702
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 18,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rok 1981, náklad 70 ks
zobrazeno: 1037x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2.5.2023, 19:47:00
2.5.2023 | 11:52 | 2 500 Kč |