František Gross
Konvolut dvou kusů
Id: 1503604
litografie/papír, paspartováno, zaskleno; 1) Hlava, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, signováno vpravo dole; 2) Továrna, rozměr ve výřezu 16 x 18 cm, signováno vpravo dole
zobrazeno: 1927x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 300 Kč