František Gross
Konvolut dvou litografií
Id: 2352
litografie/papír, zaskleno, paspartováno; 1) Strojek, rozměr ve výřezu 17,5 x 19 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 8/200; 2) Strojek, rozměr ve výřezu 26 x 19 cm, signováno vpravo dole, datováno 72, vlevo dole č. 49/57
zobrazeno: 3434x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 500 Kč