František Gross
Konvolut tří kusů
Id: 1503605
litografie/papír, paspartováno, zaskleno; 1) Strojky, rozměr ve výřezu 16 x 12 cm, signováno uprostřed dole; 2) Strojek, rozměr ve výřezu 18 x 19,5 cm, signováno vpravo nahoře, č. 6/200; 3) Strojek, rozměr ve výřezu 20 x 19 cm, signováno uprostřed dole, datováno 83
zobrazeno: 2125x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč