František Gross
Králíkárna II
Id: 534009
olej/sololit, rozměr 19,5 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 221x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
16 500 Kč
2024,12-1,03,20,42,00
minimální příhoz 500 Kč