František Gross
Laboratoř
Id: 311804
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 25,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, list drobně poškozen, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3405x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč