František Gross
Lopud II.
Id: 60804
litografie/papír, velikost tisku 22 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 71, vlevo dole 2/34, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 2349x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 712 Kč