František Gross
Město
Id: 318002
kombinovaná technika/malba/karton, rozměr 17,5 x 25,3 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2357x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
35 000 Kč