František Gross
Město strojů
Id: 309903
malba/sololit, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na původním rámování
zobrazeno: 2335x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 59