František Gross
Městská partie
Id: 51203
kombinovaná technika/karton, rozměr 58 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2614x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 500 Kč