František Gross
Postava
Id: 391708
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 23 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 1543x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč