František Gross
Postava u okna
Id: 496201
suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 42 x 30 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, publikováno v soupisu grafického díla František Gross, vyd. Galerie Moderna, str. 132, obr. 316
zobrazeno: 802x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč