František Gross
Postava ve městě
Id: 509604
litografie/papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 226x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
25.6.2024, 20:00:00
25.6.2024 | 19:56 | 1 000 Kč |