František Gross
Postavy
Id: 391406
litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 21 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 943x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč