František Gross
Staveniště
Id: 326404
kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr 21 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 2005x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 53