František Gross
Stroj
Id: 46812
litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 35 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 17/100, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 4039x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 600 Kč