František Gross
Strojek
Id: 203002
barevná litografie/papír, rozměr tisku 39 x 25,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3270x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 510 Kč