František Gross
Strojek
Id: 65210
litografie/papír, velikost tisku 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, datováno 12./10. 82, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2440x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 100 Kč