František Gross
Strojky
Id: 52502
olej/plátno/karton, rozměr 43 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3051x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
80 000 Kč