František Gross
Variace
Id: 212603
barevná litografie/papír, rozměr tisku 53,2 x 34,4 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 13/35, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v Soupisu grafického díla z roku 2009
zobrazeno: 2085x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 090 Kč