František Háša
Zima mezi kopci
Id: 476008
olej/karton, rozměr 23 x 30 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 645x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
4.3.2024, 19:54:00
4.3.2024 | 17:52 | 2 500 Kč |