František Havránek - Zimmerhansl
Nad řekou
Id: 256
olej/plátno, rozměr plátna 60 x 77 cm, signováno vpravo dole, datováno 1923, kvalitní pastózní malba, řezbovaný rám,drobné oděrku na rámu
zobrazeno: 3430x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč