František Hladík
Akt díkvy s vějířem
Id: 26202
olej/plátno, rozměr 54 x 44 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, majitelem zakoupeno na aukci v Mikulanské ulici v roce 1950
zobrazeno: 2787x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 500 Kč