František Hladík
Po koupání
Id: 154
olej/plátno, rozměr plátna 53 x 68,5 cm, signováno PD, původní stav, rám drobně poškozen, obraz nutno čistit
zobrazeno: 5222x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
35 100 Kč