František Hladík
Ve světnici
Id: 266703
olej/plátno/karton, rozměr 41,5 x 51 cm, značeno ka datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 2017x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 600 Kč