Čas na serveru 02:05:44

František Hodonský
Břehy u Bezděkova

Id: 509701

Břehy u Bezděkova

  •  / Břehy u Bezděkova / František Hodonský

olej/plátno, rozměr 150 x 90 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, olištováno, datováno a popsáno na zadní straně

zobrazeno: 6887x

Vyvolávací cena:
12 000

95 100

Příhozy: 86